Extra informatie
| Naam | Goldbuch Rio fotolijst assortiment in kist (45 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005663 |
| CatNo | 46 0200 |
| EAN | 4045352462003 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Assortiment |
| Formaat | 10x15cm, 13x18cm, 15x20cm |
| Naam | Goldbuch Rio fotolijst assortiment in kist (45 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005663 |
| CatNo | 46 0200 |
| EAN | 4045352462003 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Assortiment |
| Formaat | 10x15cm, 13x18cm, 15x20cm |