Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 3*10x15 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003210 |
| CatNo | 91 0127 |
| EAN | 4045352911273 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 2.28 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 3x10x15cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 3*10x15 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003210 |
| CatNo | 91 0127 |
| EAN | 4045352911273 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 2.28 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 3x10x15cm |