Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 3*10x15 grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003170 |
| CatNo | 91 0227 |
| EAN | 4045352912270 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 2.28 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 3x10x15cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 3*10x15 grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003170 |
| CatNo | 91 0227 |
| EAN | 4045352912270 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 2.28 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 3x10x15cm |