Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 15x20 black (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003138 |
| CatNo | 91 0024 |
| EAN | 4045352910245 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.68 kg |
| Kleur | Zwart |
| Formaat | 10x15cm, 15x20cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 15x20 black (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003138 |
| CatNo | 91 0024 |
| EAN | 4045352910245 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.68 kg |
| Kleur | Zwart |
| Formaat | 10x15cm, 15x20cm |