Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 15x15 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003204 |
| CatNo | 91 0120 |
| EAN | 4045352911204 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.32 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 10x10cm, 15x15cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 15x15 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003204 |
| CatNo | 91 0120 |
| EAN | 4045352911204 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.32 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 10x10cm, 15x15cm |