Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 13x18 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003207 |
| CatNo | 91 0123 |
| EAN | 4045352911235 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 9x13cm, 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 13x18 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003207 |
| CatNo | 91 0123 |
| EAN | 4045352911235 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 9x13cm, 13x18cm |