Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 13x18 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003199 |
| CatNo | 91 0423 |
| EAN | 4045352914236 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 9x13cm, 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 13x18 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003199 |
| CatNo | 91 0423 |
| EAN | 4045352914236 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 9x13cm, 13x18cm |