Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 13x18 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003159 |
| CatNo | 91 0323 |
| EAN | 4045352913239 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 9x13cm, 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 13x18 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003159 |
| CatNo | 91 0323 |
| EAN | 4045352913239 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 9x13cm, 13x18cm |