Extra informatie
| Naam | Goldbuch Nature fotolijst (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005130 |
| CatNo | 92 0586 |
| EAN | 4045352925867 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Design |
| Formaat | collage, 10x10cm, 10x15cm, 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Nature fotolijst (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005130 |
| CatNo | 92 0586 |
| EAN | 4045352925867 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Design |
| Formaat | collage, 10x10cm, 10x15cm, 13x18cm |