Extra informatie
| Naam | Goldbuch Lucido fotolijst 13x18 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006079 |
| CatNo | 96 0533 |
| EAN | 4045352965337 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Lucido fotolijst 13x18 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006079 |
| CatNo | 96 0533 |
| EAN | 4045352965337 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm |