Extra informatie
| Naam | Goldbuch Insignia fotoalbum 30x31 dark |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005962 |
| CatNo | 27 771 |
| EAN | 4009835277713 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Design |
| Formaat | 30x31cm |
| Inhoud / Capaciteit | 60 pagina's |
| Soort | Foto album |
| Kleur bladen | Witte bladen |
| Naam | Goldbuch Insignia fotoalbum 30x31 dark |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005962 |
| CatNo | 27 771 |
| EAN | 4009835277713 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Design |
| Formaat | 30x31cm |
| Inhoud / Capaciteit | 60 pagina's |
| Soort | Foto album |
| Kleur bladen | Witte bladen |