Extra informatie
| Naam | Goldbuch First friend slip-in album voor 200 foto's 10x15cm (ass 12 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004835 |
| CatNo | 17 263 |
| EAN | 4009835172636 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Assortiment |
| Formaat | 23x23cm |
| Inhoud / Capaciteit | 200x 10x15cm |
| Soort | slip-in album |
| Kleur bladen | Witte bladen |





