Extra informatie
| Naam | Goldbuch Fine fotolijst 10x15 anthracite |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005165 |
| CatNo | 96 0462 |
| EAN | 4045352964620 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Fine fotolijst 10x15 anthracite |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005165 |
| CatNo | 96 0462 |
| EAN | 4045352964620 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 10x15cm |