Extra informatie
| Naam | Goldbuch Erice fotolijst 13x18 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005185 |
| CatNo | B1 5857 |
| EAN | 8051882368865 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Erice fotolijst 13x18 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005185 |
| CatNo | B1 5857 |
| EAN | 8051882368865 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm |