Extra informatie
| Naam | Goldbuch Elegance fotolijst 10x15 black |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006080 |
| CatNo | 96 0622 |
| EAN | 4045352966228 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zwart |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Elegance fotolijst 10x15 black |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006080 |
| CatNo | 96 0622 |
| EAN | 4045352966228 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zwart |
| Formaat | 10x15cm |