Extra informatie
| Naam | Goldbuch Destello fotolijst 15x20 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006052 |
| CatNo | 92 0654 |
| EAN | 4045352926543 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 15x20cm |
| Naam | Goldbuch Destello fotolijst 15x20 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006052 |
| CatNo | 92 0654 |
| EAN | 4045352926543 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 15x20cm |