Extra informatie
| Naam | Goldbuch Destello fotolijst 10x15 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006047 |
| CatNo | 92 0352 |
| EAN | 4045352923528 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Destello fotolijst 10x15 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006047 |
| CatNo | 92 0352 |
| EAN | 4045352923528 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 10x15cm |