Extra informatie
| Naam | Goldbuch Cosea fotolijst 30x30 blue (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003011 |
| CatNo | 91 0311 |
| EAN | 4045352913116 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 4.86 kg |
| Kleur | Blauw |
| Formaat | 18x18cm, 30x30cm |
| Naam | Goldbuch Cosea fotolijst 30x30 blue (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003011 |
| CatNo | 91 0311 |
| EAN | 4045352913116 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 4.86 kg |
| Kleur | Blauw |
| Formaat | 18x18cm, 30x30cm |