Extra informatie
| Naam | Goldbuch Cosea fotolijst 18x24 beige (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003009 |
| CatNo | 91 0215 |
| EAN | 4045352912157 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 3.30 kg |
| Kleur | Beige |
| Formaat | 13x18cm, 18x24cm |
| Naam | Goldbuch Cosea fotolijst 18x24 beige (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003009 |
| CatNo | 91 0215 |
| EAN | 4045352912157 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 3.30 kg |
| Kleur | Beige |
| Formaat | 13x18cm, 18x24cm |