Extra informatie
| Naam | Goldbuch Concrete - Beton fotolijst 13x18 (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005098 |
| CatNo | 92 0363 |
| EAN | 4045352923634 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Concrete - Beton fotolijst 13x18 (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005098 |
| CatNo | 92 0363 |
| EAN | 4045352923634 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 13x18cm |