Extra informatie
| Naam | Goldbuch Concrete - Beton fotolijst 10x15 (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005097 |
| CatNo | 92 0362 |
| EAN | 4045352923627 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Concrete - Beton fotolijst 10x15 (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005097 |
| CatNo | 92 0362 |
| EAN | 4045352923627 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 10x15cm |