Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 30x40 bronze (2 st) OP=OP |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002984 |
| CatNo | 91 0506 |
| EAN | 4045352915066 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 3.06 kg |
| Kleur | Bruin |
| Formaat | 30x40cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 30x40 bronze (2 st) OP=OP |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002984 |
| CatNo | 91 0506 |
| EAN | 4045352915066 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 3.06 kg |
| Kleur | Bruin |
| Formaat | 30x40cm |