Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 21x30 bronze (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002598 |
| CatNo | 91 0505 |
| EAN | 4045352915059 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.61 kg |
| Kleur | Bruin |
| Formaat | 21x30cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 21x30 bronze (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002598 |
| CatNo | 91 0505 |
| EAN | 4045352915059 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.61 kg |
| Kleur | Bruin |
| Formaat | 21x30cm |