Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x20 yellow (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002596 |
| CatNo | 91 0104 |
| EAN | 4045352911044 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.33 kg |
| Kleur | Geel |
| Formaat | 15x20cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x20 yellow (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002596 |
| CatNo | 91 0104 |
| EAN | 4045352911044 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.33 kg |
| Kleur | Geel |
| Formaat | 15x20cm |