Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x20 light grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002593 |
| CatNo | 91 0704 |
| EAN | 4045352917046 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.33 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 15x20cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x20 light grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002593 |
| CatNo | 91 0704 |
| EAN | 4045352917046 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.33 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 15x20cm |