Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x20 blue (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002589 |
| CatNo | 91 0304 |
| EAN | 4045352913048 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.33 kg |
| Kleur | Blauw |
| Formaat | 15x20cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x20 blue (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002589 |
| CatNo | 91 0304 |
| EAN | 4045352913048 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.33 kg |
| Kleur | Blauw |
| Formaat | 15x20cm |