Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x15 yellow (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002997 |
| CatNo | 91 0107 |
| EAN | 4045352911075 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.20 kg |
| Kleur | Geel |
| Formaat | 15x15cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x15 yellow (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002997 |
| CatNo | 91 0107 |
| EAN | 4045352911075 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.20 kg |
| Kleur | Geel |
| Formaat | 15x15cm |