Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x15 dark grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002987 |
| CatNo | 91 0807 |
| EAN | 4045352918074 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.20 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 15x15cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 15x15 dark grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002987 |
| CatNo | 91 0807 |
| EAN | 4045352918074 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.20 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 15x15cm |