Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 13x18 dark grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002583 |
| CatNo | 91 0803 |
| EAN | 4045352918036 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.30 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 13x18 dark grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002583 |
| CatNo | 91 0803 |
| EAN | 4045352918036 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.30 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 13x18cm |