Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 13x18 bronze (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002582 |
| CatNo | 91 0503 |
| EAN | 4045352915035 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.30 kg |
| Kleur | Bruin |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 13x18 bronze (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002582 |
| CatNo | 91 0503 |
| EAN | 4045352915035 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.30 kg |
| Kleur | Bruin |
| Formaat | 13x18cm |