Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 10x15 dark grey(2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002575 |
| CatNo | 91 0802 |
| EAN | 4045352918029 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.22 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 10x15 dark grey(2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002575 |
| CatNo | 91 0802 |
| EAN | 4045352918029 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.22 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 10x15cm |