Extra informatie
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 10x15 bronze (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002574 |
| CatNo | 91 0502 |
| EAN | 4045352915028 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.22 kg |
| Kleur | Bruin |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Colour up your Life fotolijst 10x15 bronze (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002574 |
| CatNo | 91 0502 |
| EAN | 4045352915028 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.22 kg |
| Kleur | Bruin |
| Formaat | 10x15cm |