Extra informatie
| Naam | Goldbuch Centella fotolijst 13x18 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006056 |
| CatNo | 92 0813 |
| EAN | 4045352928134 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Centella fotolijst 13x18 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006056 |
| CatNo | 92 0813 |
| EAN | 4045352928134 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm |