Extra informatie
| Naam | Goldbuch Centella fotolijst 13x18 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006054 |
| CatNo | 92 0713 |
| EAN | 4045352927137 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Centella fotolijst 13x18 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006054 |
| CatNo | 92 0713 |
| EAN | 4045352927137 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 13x18cm |