Extra informatie
| Naam | Goldbuch Bella Vista miniClick album voor 14 foto's 10x15cm grey (4 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005554 |
| CatNo | 67 825 |
| EAN | 4009835678251 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 12x18cm |
| Inhoud / Capaciteit | 14x 10x15cm |
| Soort | Mini album |
| Kleur bladen | Witte bladen |





