Extra informatie
| Naam | Goldbuch Bamboo fotolijst 10x15 (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005078 |
| CatNo | 92 0092 |
| EAN | 4045352920923 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Naturel |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Bamboo fotolijst 10x15 (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005078 |
| CatNo | 92 0092 |
| EAN | 4045352920923 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Naturel |
| Formaat | 10x15cm |