Extra informatie
| Naam | Goldbuch Aura fotolijst 20x30 beige (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006039 |
| CatNo | 90 0386 |
| EAN | 4045352903865 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Beige |
| Formaat | 20x30cm |
| Naam | Goldbuch Aura fotolijst 20x30 beige (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006039 |
| CatNo | 90 0386 |
| EAN | 4045352903865 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Beige |
| Formaat | 20x30cm |