Extra informatie
| Naam | Goldbuch Aura fotolijst 13x18 rose (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006030 |
| CatNo | 90 0373 |
| EAN | 4045352903735 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Roze |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Aura fotolijst 13x18 rose (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006030 |
| CatNo | 90 0373 |
| EAN | 4045352903735 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Roze |
| Formaat | 13x18cm |