Extra informatie
| Naam | Goldbuch Ascoli fotolijst 13x18 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005184 |
| CatNo | 98 0313 |
| EAN | 4045352983133 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Ascoli fotolijst 13x18 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005184 |
| CatNo | 98 0313 |
| EAN | 4045352983133 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm |