Extra informatie
| Naam | Goldbuch Ascoli fotolijst 10x15 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005179 |
| CatNo | 98 0212 |
| EAN | 4045352982129 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Ascoli fotolijst 10x15 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005179 |
| CatNo | 98 0212 |
| EAN | 4045352982129 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 10x15cm |