Extra informatie
| Naam | Goldbuch Arté fotolijst 20x25 rosé |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006084 |
| CatNo | 96 0635 |
| EAN | 4045352966358 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 20x25cm |
| Naam | Goldbuch Arté fotolijst 20x25 rosé |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006084 |
| CatNo | 96 0635 |
| EAN | 4045352966358 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 20x25cm |