Extra informatie
| Naam | Fujifilm DL600/DL650 Ink Magenta 700ml |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003827 |
| CatNo | 70100106897 |
| EAN | 4547410134193 |
| Merk | Fuji |
| Gewicht | 1.09 kg |
| Kleur | Magenta |
| Compatible printer | Fuji Frontier DL600 / DL650 |
| Inhoud / Capaciteit | 700 ml |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





