Details
FIDAK SPIELATTEN NC4 75CMX20MM CLASSIC65 INCL 2 SPIEEN MET GAT. Het bestelnummer van dit artikel is 519503174.
Extra informatie
| Naam | Fidak Spielatten NC4 75cm x 20mm Classic 65 met gat incl. 2 spieën OP=OP |
|---|---|
| Artikelnummer | 519503174 |
| CatNo | SPCL65000VM1G0000750 |
| EAN | 2100519503174 |
| Merk | Fidak |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | 75cm |
| Soort | Spielat Classic 65 |





