Details
FIDAK SPIELATTEN NC3 75CMX18MM CLASSIC45 INCL 2 SPIEEN MET GAT. Het bestelnummer van dit artikel is 519502951. Het productnummer van dit artikel is SPCL45000PVM1G000.
Extra informatie
| Naam | Fidak Spielatten NC3 75cm x 18mm Classic 45 met gat incl. 2 spieën |
|---|---|
| Artikelnummer | 519502951 |
| CatNo | SPCL45000PVM1G000750 |
| EAN | 2100519502951 |
| Merk | Fidak |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | 75cm |
| Soort | Spielat Classic 45 |





