Details
FIDAK SPIELATTEN NC3 20CMX18MM CLASSIC45 INCL 2 SPIEEN. Het bestelnummer van dit artikel is 519502449. Het productnummer van dit artikel is SPCL45000PVZ0G000.
Extra informatie
| Naam | Fidak Spielatten NC3 20cm x 18mm Classic 45 incl. 2 spieën |
|---|---|
| Artikelnummer | 519502449 |
| CatNo | SPCL45000PVZ0G000200 |
| EAN | 2100519502449 |
| Merk | Fidak |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | 20cm |
| Soort | Spielat Classic 45 |





