Extra informatie
| Naam | Fidak Standard Paper Lustre 250g/m2 152mm 2x 65m for D700/800 & DX/DE100 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003726 |
| CatNo | L065152-00- |
| EAN | 2100520003726 |
| Merk | Fidak |
| Gewicht | 8.50 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D700, Epson SureLab SL-D800, Epson SureLab SL-D1000(A), Fuji Frontier-S DX100, Fuji Frontier DE100 |
| Formaat | Rol 15,2 cm |
| Gewicht | 250 gr/m² |
| Oppervlakte | Lustre |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





