Details
Orange cartridge met een inhoud van 350 ml, geschikt voor de Epson Stylus Pro 7900 en de Stylus Pro 9900.
Extra informatie
| Naam | Epson T596A Orange 350ml |
|---|---|
| Artikelnummer | 519502397 |
| CatNo | C13T596A00 |
| EAN | 0010343868489 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 0.76 kg |
| Kleur | Orange |
| Compatible printer | Epson Stylus Pro 7900 / 9900 |
| Inhoud / Capaciteit | 350 ml |
| Soort | Inktjet / Large Format |





