Extra informatie
| Naam | Epson T48M4 Yellow 700ml |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004592 |
| CatNo | C13T48M400 |
| EAN | 8715946692920 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 1.05 kg |
| Kleur | Yellow |
| Compatible printer | Epson SureColor SC-P6500E/DE/D, Epson SureColor SC-P8500D |
| Inhoud / Capaciteit | 700 ml |
| Soort | Inktjet / Large Format |





