Extra informatie
| Naam | Epson T44QA Orange UltraChrome PRO 12 350ml |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004079 |
| CatNo | C13T44QA40 |
| EAN | 8715946668833 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 0.58 kg |
| Kleur | Orange |
| Compatible printer | Epson SureColor SC-P7500, Epson SureColor SC-P9500 |
| Inhoud / Capaciteit | 350 ml |





