Extra informatie
| Naam | Epson Photo Paper Luster 250g/m2 9x13cm 400 sheets for SL-D500 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005255 |
| CatNo | C13S400212 |
| EAN | 8715946712765 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 1.04 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D500 |
| Formaat | 9x13cm |
| Gewicht | 250 gr/m² |
| Oppervlakte | Lustre |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





